Tarihçe

Neşeli Adımlar Kreş ve Anaokulu

Neşeli Adımlar Kreş ve Anaokulu, Hacettepe Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi bölümünden mezun ve aynı zamanda bu alan üzerine yüksek lisans yapmış olan Dilber Yüce liderliğinde 2003 yılında kurulmuştur.

Neşeli Adımlar çocuk gelişimi hedefli eğitim anlayışı ile kısa sürede Ankara’da öncü anaokullarından biri haline gelmiştir.

Neşeli Adımlar eğitim verdiği çocukların sorumluluğu içerisinde 2012 yılında Batıkent’te “kıvılcımdan volkana’ sloganıyla ATAEL Koleji’ni kurdu. 2015 yılında aynı kampüste ortaokul bölümünü açarak yüklendiği eğitim misyonunu geliştirmeye devam etti.

2016 yılında Atael Koleji Batı Kampüsü Anaokulu açıldı.
Okul öncesinden başlayarak oluşturduğu ATAEL Kültürü’nü, 2018 yılında Fen ve Anadolu Lisesi Bulvar Kampüsü’nü açarak yaymaya devam etti.

2018 yılında okul öncesinden başlayarak oluşturduğu ATAEL Kültürü’nü, Fen ve Anadolu Lisesi Bulvar Kampüsü’nü açarak yaymaya devam etti.

Neşeli Adımlar geleceğe yön verecek bireyler yetiştirmek için kurulduğu ilk günkü heyecan ile yüklendiği misyonu geliştirerek geleceğe taşımaya devam etmektedir.